O nás

Od roku 2010 se zabýváme výrobou v oblasti venkovní reklamy. Prioritou je pro nás velkoplošný tisk a to konkrétně výroba reklamních plachet. Díky velkému množství námi vyrobených reklamních plachet Vám můžeme garantovat velmi nízkou cenu, vysokou kvalitu nejen tisků, ale také všech dokončovacích prací. Neváhejte a ověřte si naše kvality!

Díky všem našim zákazníkům jsme v posledních týdnech (10/2013), zprovoznili nový on-line systém (funkční zatím na stránkách www.reklamniplachty.cz, snad do konce listopadu Vám tento systém zprovozníme i na našich oficiálních stránkách www.mediawalk.cz), kde si můžete zjistit cenu včetně dopravy atd. (velkoplošný tisk) a taktéž vytvoříte on-line objednávku. Navíc po získání hesla máte unikátní přístup ke všem Vašim zakázkám.

Snažíme se Vám nabídnout nejen zajímavou cenu, ale především kvalitu našich produktů a rychlé termíny dodání.

Dále pro Vás vyrábíme eurobillboardy, veškeré reklamní konstrukce, světelné reklamy, světelná písmena a světelné vystrče. Více na www.mediawalk.cz.

V rámci našich prací také provádíme frézování, ohyb a stříhání plechu max. šíře 3m, svařování konstrukcí technologií MIG/MAG a TIG, veškeré elektrické instalace. Montáže Vám zajistíme na celém území ČR a SK.

V případě jakéhokoli dotazu, nebo případné bližší spolupráce nás neváhejte kontakovat.

Hledáme nové obchodní partnery v České republice!

Media Walk V Roba 01 2013Těšíme se na spolupráci.

MEDIA WALK OUTDOOR PARTNER S.R.O.

 


 

 

 Velkoplošné tisky | © 2009 | Created by webove-obchody.cz