Světelná reklama

Media Walk outdoor partner s.r.o. - světelné reklamy

 Ve výrobě světelných reklam provádíme  řadu produktů  od jednoduchých světelných výstrčí,  panelů a totemů až po velmi nestandartní, technologicky náročná písmena a tvary. Pro prosvětlení světelných boxů, výstrčí a písmen jsou používány  výhradně diody a zářivkové trubice. 


Provádíme veškeré svářečské práce, elektronickou a elektrickou instalaci. Montáž po celé ČR, záruka na materiály a na provedené práce. Pozáruční servis.  


Světelné light boxy a panely (od 5.500,-/m2)

 

    Světelné panely vvyrábíme z hliníkových profilů většinou o hloubce 10-14cm. Jako světelných zdroj jsou  použity diody nebo zářivkové trubice. Doporučujeme využití diodových prvků a to hlavně u světelných panelů větších než 1m2 a toz důvodu  značné úspory elektrické energie a delší životnosti garantovanou dodavatelem. Při výrobě  panelů  nad 3m2, jsou použity pro čelní stranu při oboustranném světelném panelu  zaklapávací systém signtech s tiskem na backlite  kdy jevypnutý potištěný baner v hliníkovém rámu a to z důvodu neomezené velikosti backlitu viz. obr. 

 

Výroba světelných reklam - Media WalkVýroba světelných panelů - Media WalkVýroba světelných reklam - Media Walk

 

Světelné výstrče - panely

 

Světelné vystrče-panely mají různé využití a možnosti. Je možné ovlivnit tvar a typ uchycení, místo uchycení,  vyvedení elektrického kabelu, barvu profilu,hloubku profilu,  typ prosvětlení i materiál použitý k výrobš -hliník, ocel, plast a to vše díky  rozsáhlým možnostem ve výrobě viz. obrázky.

Výroba světelných vystrčí - Media WalkVýroba světelných vystrčí - Media WalkVýroba světelných vystrčí -Media Walk

 
 Světelné písmo, loga a tvary
p


  Při výrobě 3D písmen, log a tvarů jsme schopni maximálně přizpůsobit výrobu požadavkům zákazníka. Informace a dotazy jsme vám k dispozici na uvedených kontaktech. 

 

Výroba světelných písmen - Media WalkVýroba světelných písmen - Media WalkVýroba světelných písmen - Media Walk

Světelná loga - Media WalkVýroba světelených písmen - Media WalkVýroba světelných log - Media Walk

 

2013 © Media Walk outdoor partner s.r.o.

 

 

Velkoplošné tisky | © 2009 | Created by webove-obchody.cz